Рівненський Верес обіграв казахстанський Мактаарал у заключному контрольному поєдинку тренувального збору

0

Рівненський Верес обіграв казахстанський Мактаарал у заключному контрольному поєдинку тренувального збору. Сьогодні червоно-чорні повертаються до України і з хорошим настроєм продовжать підготовку до поєдинку VBet ліги проти Ворскли.

Суперником рівнян у заключному спарингу турецького збору став новачок казахстанської Прем'єр-ліги - Мактаарал. До речі, саме за цю команду нині виступає екс-вересівець Артур Западня, який вийшов на поле і у звітному поєдинку.

З перших хвилин стало помітно, що Верес переважає своїх суперників. Рівняни, які пройшли виснажливі збори, вочевидь повертаються до своїх оптимальних фізичних кондицій.

На старті гри неточність завадила відзначитися Михайлу Шестакову. Потім вже голкіпер Мактаарала парирував класний удар Віталія Дахновського. Першим на добиванні у цьому епізоді був Геннадій Пасіч - невлучно!

Вирішальною у грі стала кінцівка першого тайму. Ігор Солдат передачею з правого флангу знайшов у штрафному майданчику казахстанської команди Валерія Кучерова, а той витримав паузу і дочекався удару по ногах - пенальті! Одинадцятиметровий чітко реалізував Віталій Дахновський - 1:0!

Одразу по перерві Верес забив вдруге. Але арбітр справедливо не зарахував ефектний гол Геннадія Пасіча. Було справді красиво - з розвороту у дев‘ятку...

Ще один супершанс Геннадій Пасіч не реалізував трохи згодом. Він у фірмовому вже стилі змістився з флангу у центр і пробив - м‘яч зачепив хрестовину воріт!

Загалом Верес домінував у цій грі на полі і закономірно довів її до перемоги.