Рівненський Верес поступився львівському Агробізнесу

0

Рівненський Верес програв Агробізнесу у третьому контрольному матчі літнього міжсезоння з рахунком 0:1. Гра відбувалася вчора, 7 липня, на стадіоні «Скіф» у Львові.

У матчі з Агробізнесом головний тренер рівнян Юрій Вірт вдався до експерименту. Замість звичних 4-4-2 червоно-чорні зіграли у форматі 5-3-2, де брати Геннадій і Євген Пасічі виконували ролі латералів і фактично закривали усю довжину обох флангів.

Верес більше контролював м'яч і першим створив гольовий момент. Це Роман Гончаренко спробував повторити гол у ворота ВПК-Агро прямим ударом зі штрафного - цього разу м'яч пролетів над поперечиною.

У середині тайму суперники обмінялися не менш гострими моментами. Михайло Сергійчук, опинившись тет-а-тет із голкіпером Агробізнеса, програв тому дуель. А нападник номінальних гостей у схожій ситуації пробив повз Артема Кичака і повз рамку воріт.

Під завісу тайму реакцію голкіпера команди з Волочиська перевірив Михайло Шестаков щільним ударом з лінії штрафного майданчика. А в наступній атаці Агробізнес забив. На 42-й хвилині гри Геннадій Пасіч не встежив за гравцем команди суперника Іваном Когутом і той замкнув передачу вздовж лінії воріт з лівого флангу - 0:1.

Нагадаємо, цей поєдинок став для рівнян третім у літнє міжсезоння. Раніше команда Юрія Вірта зіграла унічию з Волинню - 0:0 та програла Львову - 1:2.

Наступним спаринг-суперником рівнян стануть львівські Карпати. Матч пройде у Львові 10-го липня.