Рівненский «Верес» здобув чергову пеермогу

0

Рівненський «Верес» здобув восьму перемогу у чемпіонаті. 25 листопада у Млинові рівняни, які посідали третє місце, обіграли «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів, який був четвертим. Цей матч став дебютним для новачка команди, відеоблогера Дмитра Поворознюка, пише Суспільне.

Відкрив рахунок на 13-й хвилині Роберт Гегедош, який забив пенальті. На 20-й хвилині Геннадій Пасич після передачі Гегедоша рахунок подвоїв.

На початку 2-го тайму згаданий Роберт Гегедош забав третій гол. Після цього «Верес» мав ще кілька моментів, але, зрештою, матч завершився з рахунком - 3:0.

Рівняни продовжують посідати третє місце у турнірній таблиці. Наступну гру вони проведуть у неділю у Млинові проти київської «Оболоні».

— Негативні емоції. Перемога "Вереса" закономірна. Швидкі два голи стали вирішальними, – сказав тренер ФК "Гірник-Спорт" Юрій Сак.

Тренер рівнян Юрій Вірт у післяматчевому коментарі зазначив, що команда виконала його установки на гру «від А до Я»

Родзинкою поєдинку став вихід на поле на 80-й хвилині у складі «Вереса» 33-річного відеоблогера Дмитра Поворознюка. У середині жовтня автор youtube-каналу «Трендець» підписав з «Вересом» контракт.

—Здійснилася мрія. Бувають моменти, які на все життя. Я хотів вийти, не обов'язково забити. І бачив, як мене команда підтримує, – сказав новачок команди.

Тренуючись з командою, Дмитро Поворознюк паралельно знімає цикл фільмів під назвою «Футболіст», в яких розповідає про життя команди зсередини. Перед цим відеоблогер заявив, що має мрію дебютувати у професійному клубі.

«Верес» столичний журналіст обрав, оскільки сам народився у Рівному і займався футболом у спортшколі «Вереса»