Рівненську АЕС захопили "диверсанти"

Рівненську АЕС захопили
0
  • Рівненську АЕС захопили "диверсанти"
  • Рівненську АЕС захопили "диверсанти"
  • Рівненську АЕС захопили "диверсанти"
  • Рівненську АЕС захопили "диверсанти"
  • Рівненську АЕС захопили "диверсанти"

На Рівненській АЕС проходять міжрегіональні антитерористичні навчання. За легендою навчань на територію України проникло кілька диверсійних груп з метою вчинення диверсій на атомних об'єктах.

В навчаннях беруть участь працівники Рівненської та Хмельницької АЕС, антитерористичного центру СБУ, поліції та патрульної поліції. 

За легендою навчань одна з груп терористів проникала на територію РАЕС і захопила одна з приміщень. В рамках навчань відпрацьовується взаємодія різних підрозділів і структур атомної станції і спецпідрозділів СБУ та поліції.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі