"Рівнеобленерго" продовжує реконструкцію електромереж

0
"Рівнеобленерго" продовжує реконструкцію електромереж

Енергетики здійснюють заміну понад 3,5 км повітряних ліній 0,4 кВ самоутримним ізольованим проводом, проводять заміну електроопор, існуючої трансформаторної підстанції та встановлюють нову щоглову ТП. Вартість цих робіт – 1 млн 897 тис. грн.

Цьогоріч згідно з  інвестпрограмою "Рівнеобленерго" у Сарненському районі  було здійснено реконструкції повітряних ліній також у с. Зарів’я. Тут було здійснено заміну трансформаторної підстанції та реконструйовано 3 км електромереж.

Крім того, на початку грудня на Сарненщині у двох селах – Цепцевичі та Велике Вербче розпочнуться роботи з будівництва нових електромереж та встановлення нового електрообладнання – розвантажувальних трансформаторних підстанцій КТП – 100 кВа. Усі ці заходи покликані покращувати якість напруги у зазначених населених пунктах, підвищувати електробезпеку та попереджати аварійні ситуації у електромережі.

Загалом по області до кінця року "Рівнеобленерго" здійснить робіт з будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів електричних мереж на суму 99 млн. грн.

 

0
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагалися відправити поштою до США рідкісний шолом 1915 року
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку, яка оформляла «компенсацію» за відключення світла
0
Читати далі
Викрав з магазину 100 тисяч гривень: у Рівному затримали зловмисника
0
Читати далі
На Рівненщині викрито жителя Волині на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У США оголосили лауреатів премії «Оскар»
0
Читати далі
Проросійський агітатор і «Брати-мусульмани»: в Україні може діяти небезпечне угруповання
0
Читати далі
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі