Рівнеських депутатів просять підтримати наркозалежних

Рівнеських депутатів просять підтримати наркозалежних
0
Рівнеських депутатів просять підтримати наркозалежних

З прохання допомогти наркозалежним до депутатів звернувся керівник Рівненського центру психічного здоров`я Олег Колбач:

- Наркозалежні повинні підтримуватись! Вірю, що звучить дивно, проте роз‘яснюю. Частина цих людей хочуть одужати. Хто втрапив в капкан по глупості, кого затягнули, різне. Вони хочуть лікуватись і отримувати замісну терапію. І ми повнні їм допомогти, адже це зменшить злочинність, захворюваність на СНІД, туберкульоз, гепатити й вірю що в перспективі зменшить кількість наркоманів. Супровід таких людей дозволить контролювати їх поведінку, а це і зменшення злочинності та можливість витягнутись з петлі ін‘єкційної залежності більшій кількості людей. Прошу підтримки у обласних депутатів й зазначу, така практика давно поширена за кордоном. Колишні наркомани бувають живими. І нам варто серйозніше віднестись до концепції лікування цих людей, аби наше суспільство було здоровішим та безпечнішим.

0
Політика Суспільство
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі