Росія перекидає авіацію в Крим: The Wall Street Journal показав нові супутникові знімки з півострова

Росія перекидає авіацію в Крим: The Wall Street Journal показав нові супутникові знімки з півострова
0
Росія перекидає авіацію в Крим: The Wall Street Journal показав нові супутникові знімки з півострова

На тлі загрози нового вторгнення РФ в Україну журналісти The Wall Street Journal опублікували фото, які демонструють нарощування російської авіації в окупованому Криму.

Оприлюднені супутникові знімки були зроблені компанією Maxar Technologies в період з 27 березня по 16 квітня.

Як повідомляється, винищувачів Су-30, зображених на фото від 16 квітня, у кінці березня на злітно-посадковій смузі авіабази РФ у Саках ще не було.

Російський літак Су-30 на авіабазі Саки в Криму, 16 квітня

Крім того, до прикордонних з Україною районів було перекинуто також Су-34, Су-27, Су-25 та Су-24.

Винищувачі-бомбардувальники Су-34 в Морозовську, Ростовська область, 27 березня 

«Росія перекинула військові літаки до Криму і на бази поряд з Україною у більших масштабах, ніж повідомлялося раніше, що підвищило її можливості для політичного залякування або військового втручання», — йдеться у матеріалі.

Наразі, за даними журналістів, Росія розмістила на окупованому півострові повітряно-десантні війська, механізовані і бронетанкові частини, бойові вертольоти, розвідувальні БПЛА, засоби радіоелектронної боротьби і військовий госпіталь.

Корпус військ РФ, польовий госпіталь, бойові вертольоти та воєнна техніка на полігоні Опук в Криму, 15 квітня 


ВДВ РФ на Ангарському полігоні в Криму, 15 квітня


Російська мотострілкова бригада на полігоні Погоново під Воронежем, 15 квітня 

Відомо про велику концентрацію військ РФ на полігоні Погоново під Воронежем, який знаходиться в 250 кілометрах від кордону з Луганською і Харківською областями, та в 30 кілометрах від селища Мар'ївка у Криму.

За даними представника місії США в ОБСЄ Кортні Острієн, Росія перекинула на півострів додатково від 15 до 25 тисяч своїх військових.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України зазначають, що РФ продовжує стягувати свої війська до кордону і до 20 квітня там може бути розміщено близько 110 тисяч військових.

За матеріалами: журнал «Новое время»

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі