росія понад рік утримує в полоні 131 захисника Чорнобильської АЕС

росія понад рік утримує в полоні 131 захисника Чорнобильської АЕС
0
росія понад рік утримує в полоні 131 захисника Чорнобильської АЕС
росія понад рік утримує 131 захисника Чорнобильської зони відчуження, який потрапив у полон на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
 

Про це повідомив міністр захисту довкілля Руслан Стрілець на брифінгу, цитує «Інтерфакс-Україна».

 

За його даними, спершу у полоні було 169 захисників станції. Частину вже вдалося звільнити.

 

«Сьогодні ще значна частина людей, яких окупанти забрали з ЧАЕС у полон, залишається там. Це 131 захисник станції — нацгвардійці. Працівники ЧАЕС усі повернулися додому», — сказав Стрілець.

 

Чорнобильська АЕС була під контролем російських окупантів понад місяць — з 24 лютого до 31 березня, коли війська покинули майданчик ЧАЕС. Увесь цей час усі об’єкти ДСП «Чорнобильська АЕС» та об’єкти, розташовані в Зоні відчуження, перебували під контролем військових рф.

 

З початку повномасштабної війни Україна звільнила з полону 2238 людей. Із них 140 — цивільні. Очільник воєнної розвідки України Кирило Буданов заявив, що Україна та росія наближаються до обміну у форматі «всіх на всіх».

0
Події
Найцікавіші матеріали
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі