"Розминка від чемпіона" на РІвненщині стартувала у новому сезоні

0
  • "Розминка від чемпіона" на РІвненщині стартувала у новому сезоні
  • "Розминка від чемпіона" на РІвненщині стартувала у новому сезоні
  • "Розминка від чемпіона" на РІвненщині стартувала у новому сезоні

З початком нового навчального року на Рівненщині стартував один з популярних спортивно-масових заходів - «Розминка від чемпіона».

«Розминка» проходила одразу у двох освітніх закладах - Тріскинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненського району та Антонівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області. Вже не вперше, не дивлячись на свою зайнятість, до цього заходу долучився відомий не тільки у нашій області атлет, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, чемпіон України та Європи, призер чемпіонату світу Роман Набухотний.

Знайомство зі школярами він розпочав із відзначення найкращих шкільних художників. Напередодні, діти взяли участь в конкурсі спортивного малюнку. Організатори відібрати три найкращих роботи, авторів яких нагородили подарунками від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області. А далі зустріч продовжилась розповіддю Романа про свої здобутки. Зокрема, діти дізналися про його міжнародні змагання, що мають надзвичайно широку географію, ознайомились з деякими особливостями проведення тренувань з пауерліфтингу та особливості харчування. Оскільки останнім часом цей вид спорту стає дедалі популярнішим, то таке неформальне спілкування тривало достатньо довго. У багатьох учнів і педагогів виникло багато запитань до атлета, на які він із задоволенням дав вичерпні відповіді.
Наступним етапом зустрічі стала практична частина – інтенсивна розминка та майстер клас від спортсмена.

На звершення всі бажаючі змогли зробити фото та взяти автограф на пам’ять про зустріч з відомим силачем-пауерліфтером Романом Набухотним.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі
У Рівному під час ремонту на чоловіка впала вантажівка
0
Читати далі
Як створити криптовалютний гаманець: порядок дій для кожного типу сховища
0
Читати далі
На Рівненщині надають послугу раннього втручання
0
Читати далі
В аварії під Костополем серйозно травмувався водій: медики боряться за його життя
0
Читати далі