Садочок на Коновальця отримав 3,6 мільйона від держави

Садочок на Коновальця отримав 3,6 мільйона від держави
0
Садочок на Коновальця отримав 3,6 мільйона від держави

На Рівненщину надійде майже 55 млн грн на соціально-економічний розвиток окремих територій. Таку суму затвердив Уряд відповідним розпорядженням.  Кошти направлять в обласний бюджет та громади області.

Йдеться про будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт лікарень, шкіл, дитсадків, проектів галузі ЖКГ. Частина грошей піде на придбання медобладнання для закладів охорони здоров’я області.

«Із цієї суми лише 6,4 мільйони гривень піде в обласний бюджет, решта – на громади з ініціативи нардепів. Свої пропозиції щодо фінансування об’єктів на Міністерство фінансів подавала і Рівненська ОДА. Загалом, кошти передбачені на реалізацію 60 проектів соціально-економічної інфраструктури», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

До слова, на будівництво дитсадка на вулиці Коновальця у Рівному, що споруджують у рамках програми «Велике будівництво», вже виділено 3 мільйони 670 тисям гривень.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Прикордонники затримали найбільше утікачів-чоловіків у Білорусь у Рівненській області
0
Читати далі
На Рівненщині в пункті збору помер військовозобовʼязаний
У ТЦК кажуть, що він мав проблеми із серцем.
0
Читати далі
У Рівному на Гідропарку відкриють сучасний спортивний простір
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік встромив батьку ножа в груди, бо той не дозволив приєднатись до застілля
0
Читати далі
російська масована комбінована атака на Рівненщині: наслідки
0
Читати далі
У Сарнах водій електросамоката впав та загинув
0
Читати далі
В Дубенському районі на переході збили жінку
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі