СБУ оцінила на відмінно знешкодження терористів на Рівненщинні

СБУ оцінила на відмінно знешкодження терористів на Рівненщинні
0
СБУ оцінила на відмінно знешкодження терористів на Рівненщинні

Понад півтисячі співробітників СБУ, Нацгвардії, поліції, а також армійці та прикордонники взяли участь у міжнародних антитерористичних навчаннях на Рівненській АЕС. Тривали вони шість днів, а спостерігали за усім цим експерти з безпеки Агентства зменшення загрози Міноборони США. Вараш заполонили спецпризначенці. У формі та повному озброєні вони вчилися запобігати диверсіями, а також перевіряли готовність аварійних груп і бригад самої атомної станції.

Сбушники ловили умовних диверсантів та знешкоджували умовну вибухівку. Керівництво навчаннями задоволене, оцінка – відмінно:

«Операція пройшла успішно. Усі задіяні сили спрацювали на відмінно. Вперше цьогоріч відпрацьовано актуальне питання сьогодення для усього світу – захищеність від хакерської атаки. Персоналом РАЕС всього за декілька хвилин успішно локалізовано спроби кібер-злочинців заблокувати роботу веб-сайту та систем захисту підприємства», – проаналізував побачене керівник УСБУ Рівненщини Василь Бедрій.

За словами міжнародних спостерігачів, у порівнянні з минулорічними, цьогорічні навчання були ще масштабнішими, насиченішими та динамічнішими.

«Останні чотири роки ми беремо участь у подібних заходах. Нас вразив високий рівень захисту, який було забезпечено на РАЕС у таких складних умовах. Навчання ще раз підтвердили – сьогодні Рівненська АЕС захищена надійно і роботи з підвищення її захисту тривають», – підсумував Крістофер Коуен експерт з інформаційної безпеки АЗЗ МО США.

На Рівненській АЕС вважають, що ці навчання виявили і деякі слабкі сторони, які необхідно доопрацювати.

0
Найцікавіші матеріали
Окупанти почали розкидати з дронів вибухонебезпечні предмети. Час вибуху — невідомий
0
Читати далі
Плавець із Рівненщини виборов 4 нагороди на міжнародних змаганнях
0
Читати далі
Здолбунівчанину за скоєне смертельне ДТП загрожує 6 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному на мосту зіткнулися автомобілі, є постраждалі
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік замовив собі посилкою наркотики у мʼякій іграшці
0
Читати далі
Ексочільниця поштового відділення на Поліссі привласнила 1,7 млн гривень виплат
0
Читати далі
«З такою ситуацією ми ніколи не стикались»: чи відновлять теплопостачання в оселях рівнян
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП за участі швидкої травмувалася жінка
0
Читати далі
В Укренерго закликали громадян до ощадливого енергоспоживання
0
Читати далі