Ще три області ризикують потрапити у «червону» зону карантину, — МОЗ

Ще три області ризикують потрапити у «червону» зону карантину, — МОЗ
0
Ще три області ризикують потрапити у «червону» зону карантину, — МОЗ

Наразі у «червону» зону, що передбачає найжорсткіші карантинні обмеження, потрапили 15 областей та Київ. Ще три області ризикують стати «червоними».

Про це сьогодні під час брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За його словами, у зоні ризику Волинська, Харківська та Тернопільська області. Наразі показники цих регіонів відповідають «помаранчевому» рівню. Ця зона не передбачає додаткових обмежень, але є свідченням того, що регіон наближається до «червоного» рівня.

За даними МОЗ, у Волинській області перевищений рівень госпіталізацій — 104,5 на 100 тисяч населення, а також заповненість ліжок із киснем — 66,9%.

У Тернопільській області коефіцієнт виявлення позитивних випадків становить 25,5% серед усіх зроблених тестів. Рівень госпіталізацій становить 60 на 100 тисяч, а заповненість ліжок із киснем — 56%, що навіть менше за допустимий показник у 65%.

На Харківщині рівень госпіталізацій становить 88,4 на 100 тисяч, а заповненість ліжок із киснем коливається від 63 до 65%.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі