Серійний угонщик маршруток з Рівного взявся «за старе»

Серійний угонщик маршруток з Рівного взявся «за старе»
0
Серійний угонщик маршруток з Рівного взявся «за старе»

Увечері 21 листопада  17-річний житель села Великий Олексин повертався від бабусі з Івано-Франківська. Близько 20 години він приїхав на залізничний вокзал у Рівному і знову захотів покататися на маршрутці, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Зробив усе, як зазвичай, «професійно», адже раніше двічі викрадав аналогічний транспортний засіб. Парубок прийшов на автостоянку на вулиці Макарова та, оскільки охоронець саме відлучився на кілька хвилин, безперешкодно зайшов на територію стоянки.

Водійські двері були зачинені, а от задні – ні. У бардачку молодик знайшов ключі та швидко поїхав зі стоянки.

Близько 00:30 охоронець обходив територію та побачив, що однієї з маршруток нема. Він одразу повідомив до поліції. Патрульним поліцейським в цей час надійшла інформація, що водій транспортного засобу міг поїхати у село Великий Олексин, тож направились туди. Екіпаж патрульних виявив маршрутне таксі на вулиці Олексинській у Рівному. Однак її керманич на вимогу поліцейських не зупинявся та навіть зумів «відірватися» від копів, з’їхавши на польову дорогу та вимкнувши світло фар.

Через деякий час патрульні інспектори все ж розшукали без механічних пошкоджень і справному стані транспортний засіб на одній із вулиць села Великий Олексин.

Працівники Рівненського відділу поліції оперативно встановили й особу викрадача: ним виявився вже всім знайомий 17-річний «угонщик маршруток». Парубок в аналогічний спосіб викрав маршрутку 26 лютого цьогоріч, а через чотири дні – іще одну.

Наразі він перебуває під цілодобовим домашнім арештом без електронного засобу контролю. І хоч суд виніс йому вирок — два роки іспитового строку, але він іще не набрав законної сили.

Слідчі Рівненського відділу поліції за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Неповнолітній зізнається у скоєному та, які і в минулі рази, стверджує, що просто хотів покататися.

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Затримано групу, яка під приводом гуманітарної допомоги ввезли в Україну 27 автомобілів
0
Читати далі
Біля Рівного зіштовхнулися авто, є постраждалі
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного травмувався малолітній пішохід
0
Читати далі
У Березному поліцейські викрили зловмисника, який незаконно перевозив зброю
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримала агентку гру рф, яка готувала новий ракетний удар рашистів по Запоріжжю
0
Читати далі
26 людей отримали підозри за зловживання бюджетними коштами на Рівненщині
0
Читати далі
Директор рівненського коледжу посприяв ухиленню від мобілізації понад ста чоловіків
0
Читати далі
На Рівненщині затримали зловмисників на спробі підкупу військовослужбовця
0
Читати далі
Біля Дубна 6-річний хлопчик вибіг під колеса авто
0
Читати далі