«Сертифікат – обов’язковий»: у МОЗ планують посилити правила карантину у «жовтій» зоні

«Сертифікат – обов’язковий»: у МОЗ планують посилити правила карантину у «жовтій» зоні
0
«Сертифікат – обов’язковий»: у МОЗ планують посилити правила карантину у «жовтій» зоні

Міністерство охорони здоров'я планує ввести вимогу про повний курс вакцинації для працівників та відвідувачів закладів у «жовтій» карантинній зоні.

Сьогодні, 17 листопада, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу повідомив, що в Україні планують посилити правила карантину. Зокрема, в «жовтій» зоні планують ввести повний курс вакцинації, як для працівників так і для відвідувачів закладів.

Як повідомив Ляшко, Міністерство охорони здоров’я працює над змінами до постанови про адаптивний карантин.

«Зміни будуть передбачати, що і в «жовтому» рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації, як для працівників так і для відвідувачів», − повідомив Віктор Ляшко.

Зазначимо, на сьогоднішній день у «жовтій» зоні перебуває дві області − Закарпатська та Кіровоградська. Наразі у «жовтій» зоні Covid-сертифікати для відвідування закладів харчування, ТРЦ чи масових заходів не обов'язкові, такі обмеження діють у «червоній» зоні.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі