Скільки ракет є у запасі в росіян: дані ГУР

Скільки ракет є у запасі в росіян: дані ГУР
0
Скільки ракет є у запасі в росіян: дані ГУР

За даними української розвідки, зараз у Росії в запасах є приблизно 870 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня, які можуть вражати об'єкти на відстань понад 350 кілометрів.

 

За словами представника ГУР генерала-майора Вадима Скібіцького, йдеться про орієнтовно 165 "Калібрів", приблизно 160 одиниць Х-101, Х-555 і Х-55 з бойовою частиною, близько 290 одиниць "Іскандер-М" та "Іскандер-К", орієнтовно 80 "Кинжалів", а також 150 ракет Х-22 / Х-32. Ефективна відстань удару ракетою Х-22 - 350 кілометрів.

 

Скібіцький уточнив, що минулого року показники були майже такі ж. Це, за його словами, свідчить про те, що Росії вдалося налагодити виробництво ракет і підтримувати його на достатньому рівні для накопичення запасу ракет.

 

Мінімум 30% вони мають залишити собі в запасах, тому у разі, якщо вони знову не досягнуть результату - хтось полетить з посади.


Водночас він наголосив, що досягти результату росіянам буде складно, адже "ми теж готуємось і розуміємо, як вони діють, що розвідують і, відповідно, вживаємо заходи для захисту нашої енергосистеми".

 

 

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
У Рівному вогнеборці врятували жінку з лити під час пожежі в багатоповерхівці
0
Читати далі
Допомагали «складати» екзамени з водіння: на Рівненщині викрито братів-близнюків
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинуло двоє осіб: 19-річний юнак та 14-річна пасажирка
0
Читати далі
У Рівному пара злодіїв винесла з орендованої квартири телевізори
0
Читати далі
У Сарнах чоловіка за вбивство, розбій та підпал взяли під варту
0
Читати далі
 На Рівненщині в ДТП загинули двоє людей
0
Читати далі
Поліцейські затримали зловмисника, який обікрав три будинки у Рівненському районі
0
Читати далі
Росія накопичила близько 6,2 тисячі дронів-камікадзе «Герань» різних версій
0
Читати далі
На Дубенщині спалахнуло підприємство: дим видно з Рівного
0
Читати далі