Школярів Рівненщини просять вже готувати паспорт

Школярів Рівненщини просять вже готувати паспорт
0
Школярів Рівненщини просять вже готувати паспорт

Теперішнім школярам та майбутнім випускникам Рівненщини вже потрібно готувати документи для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. У 2018 році ЗНО передбачає обов’язкову наявність паспорта громадянина України (ID картку). 

Тепер норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 1 вересня року не виповнилося 16 років, скасована. В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що зміни відбулись згідно з вимогами чинного законодавства, коли паспорт громадянина України (ID картка) має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку.

Виключення щодо обов’язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО будуть діяти для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема для тих, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.

Нагадаємо, що реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 2 квітня. Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів.

0
Найцікавіші матеріали
В Україні зросте вартість контрактного навчання у вишах
0
Читати далі
Вентилятори – недорогий порятунок від літньої спеки
0
Читати далі
СБУ затримала агентів фсб, які готували нові удари рф по Київщині та Рівненщині
0
Читати далі
Начальнику Рівненського ТЦК працівники ДБР повідомили нову підозру
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють осіб, які у Дубенському районі пошкодили могили захисників України
0
Читати далі
За державну зраду та підготовку диверсії в Сарнах судитимуть жителя Львівщини
0
Читати далі
Обставини інциденту у Рівному між учителем та ученицею встановлено
0
Читати далі
У Рівному поліція та піротехніки приїхали на дитячий майданчик через дитячі іграшки
0
Читати далі
У Польщі заявили про «безпрецедентну спробу» втручання росії у президентські вибори
0
Читати далі