Служба безпеки викрила чергову «ухилянтську схему» на Рівненщині

Служба безпеки викрила чергову «ухилянтську схему» на Рівненщині
0
Служба безпеки викрила чергову «ухилянтську схему» на Рівненщині

Служба безпеки регіону спільно з Держприкордонслужбою викрили ще трьох учасників чергової схеми незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон України. 

 

За даними слідства, зловмисниками виявились мешканці Рівненщини, які через посередників шукали «ухилянтів».

 

«Ділки» мали чіткий розподіл обов’язків: організатор здійснював пошук клієнтів, інші два учасника – виконували роль «провідників» та мали забезпечувати безперешкодний обхід контрольно-пропускних пунктів й блокпостів. 

 

«Ухилянти» мали дотримуватися чітких інструкцій та настанов, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників та правоохоронців. 

 

Співробітники СБУ затримали двох учасників незаконної схеми «на гарячому» під час отримання 8 тисяч доларів США за свої «послуги». 

 

Встановлено, що третій їхній спільник, який являється організатором,  наразі знаходиться за кордоном. 

 

У ході обшуків за місцем проживання організаторів схеми правоохоронці виявили та вилучили мобільні телефони та готівкові кошти, ймовірно отримані від незаконної діяльності. 

 

Двом учасникам незаконної схеми для ухилянтів повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон). 

 

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру організатору схеми, який знаходиться за кордоном. 

 

Тривають слідчі дії для встановлення усіх обставин та причетних до правопорушення осіб.

 

0
Кримінал VSE по туризму
Найцікавіші матеріали
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі