Смертельна ДТП на Рівненщині: жінка потрапила під колеса Тойоти

Смертельна ДТП на Рівненщині: жінка потрапила під колеса Тойоти
0
  • Смертельна ДТП на Рівненщині: жінка потрапила під колеса Тойоти
  • Смертельна ДТП на Рівненщині: жінка потрапила під колеса Тойоти

Вчора, 24 грудня, близько 20-ї години до поліції надійшло повідомлення, що на автодорозі "Київ-Чоп" у селі Біла Криниця сталася ДТП, у якій загинула людина.

Як виявилось, 32-річний киянин, водій автомобіля "TOYOTA Camry", рухаючись у напрямку Рівного, збив жінку. За попередньою інформацією, вона перетинала проїзну частину в невстановленому місці. Водій повідомив до поліції та викликав швидку. Втім, від отриманих травм 55-річна жителька села Шкарів Гощанського району померла.За результатами медичного освідування водій легковика був тверезий.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Транспортний засіб вилучили та помістили на спецмайданчик Рівного. 

 

0
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі