Шмигаль назвав умову для введення третього локдауну

Шмигаль назвав умову для введення третього локдауну
0
Шмигаль назвав умову для введення третього локдауну

Якщо медична система в Україні не буде витримувати, влада буде вимушена вводити більш жорсткі обмеження у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Про це сьогодні під час пресконференції за результатами річної роботи заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


«Необхідно констатувати, що почалася третя хвиля коронавірусу в Україні», – заявив Шмигаль.

«Вінницька область на підході, Закарпатська, Тернопільська і ще низка областей, де сьогодні «помаранчевий» рівень. Як тільки більша частина областей України перейде до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, швидше за все, доведеться повертатися до тієї моделі локдауну, який Україна вже проходила», – відповів Шмигаль на запитання стосовно того, чи можливе введення локдауну в Україні.

«Коронавірус нікуди не дівся. Вакцинація почалась, але для її проведення необхідно мінімум два роки. Вакцина – це світло в кінці тунелю, втім для цього процесу потрібен час. Не потрібно радувати себе ілюзіями , що вакцина нас всіх врятує. Мені б дуже не хотілося (вводити жорсткі карантинні заходи, – ред.). Суспільство виснажене, окремі галузі виснажені. Але ми будемо дивитися по ситуації, якщо медична система не буде витримувати, у нас не буде іншого виходу і ми будемо вимушені діяти так, як у всьому світі. Ми будемо попереджати зарання про введення будь-яких обмежень», – додав прем’єр.

Читайте також: «Чекаємо на третій локдаун?»: Шмигаль анонсував нову хвилю пандемії в Україні

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік вбив сплячого батька і намагався покінчити з життям
0
Читати далі
У навчальному центрі на Рівненщині до смерті закатували тернополянина
0
Читати далі
Латвія закриває свій повітряний простір біля кордону з Білоруссю
0
Читати далі
Жителя Сарненського району судитимуть за вбивство собаки вилами
0
Читати далі
Давні ремесла ожили у руках дітей: підсумки «Лабораторії ремесел» на Оствиці
0
Читати далі
Затримали чоловіків, які підпалили кіоски на ринку у Рівному
0
Читати далі
Пʼяний чоловік погрожував розтрощити кафе та чіплявся до відвідувачів у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині неповнолітній мотоцикліст загинув, двоє пішоходів — у лікарні
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного загинув чоловік
0
Читати далі