Що таке акумулятор 18650?

Що таке акумулятор 18650?
0
Що таке акумулятор 18650?

Літій-іонні акумулятори славляться високою щільністю заряду та довговічністю. Завдяки чому їх використовують як джерело живлення в більшості портативних пристроїв. Однак сьогодні мова піде про найпопулярніший елемент, що перезаряджається, який ховається за маркуванням 18650.

 

Звідки взялася назва 18650?

Насправді йдеться не про унікальний символ батареї, а розміри корпусу цього елемента. Тобто в маркуванні вказаний діаметр – 18мм та висота – 65 мм. Нуль у цьому випадку повідомляє, що ми маємо справу з циліндричною батареєю.

 

Чому ця модель така популярна?

Це основний елемент, який використовується в батареях для ноутбуків, електромобілях, велосипедах, також можна зустріти його в апаратах життєзабезпечення. Тобто довіра до цієї моделі акумулятора https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyatory-i-batareiki/klass/18650 дуже велика завдяки її... формі. Виробники у всьому світі погоджуються з тим, що діаметр 18 мм є ідеальним розміром батареї з дуже практичних причин. Ми можемо їх укладати дуже щільно на невеликій поверхні, залишаючи дуже маленькі проміжки між послідовними ланками. Стільникова структура дає можливість максимально щільного укладання елементів.

 

Чи не найкраще зробити одну, але потужну батарею?

На жаль, ні.. Кожен із акумуляторів має свої межі, одним з яких є напруга. Літій-іонні акумулятори генерують номінальну напругу від 3,2 до 3,85 на один елемент. Це найстандартніші і найбільш вживані типи акумуляторів. Щоб отримати більшу потужність, необхідно збільшити напругу. Однак через обмеження доводиться з'єднувати кілька елементів послідовно, щоб збільшити вихідну напругу і, відповідно, потужність..

 

Додаткові нюанси використання кількох осередків

Елементи на основі літію мають обмежену термостійкість. Напевно, багато хто з вас помічав, як телефони розряджаються на очах взимку на морозі. Що робити, щоб запобігти цьому? TESLA, як виробник електромобілів, встановила сорочку охолодження у своїх батареях. Така система дозволяє зберігати температуру батареї близько 20 градусів як взимку, так і влітку. А за рахунок того, що акумулятор складається з безлічі циліндричних осередків, підтримка температурного режиму відбувається рівномірно.

 

Матеріал розміщено на правах реклами 

0
i-серфінг
Найцікавіші матеріали
Німеччина визнала, що Україна має право бити по території росії
0
Читати далі
На Кореччині п’ятирічна дівчинка втопилася у штучній водоймі
0
Читати далі
Що стало причиною підняття тарифу на електрику
0
Читати далі
3,2 млн грн та 60 автомобілів передано на потреби ЗСУ за клопотанням прокуратури Рівненщини
0
Читати далі
МЗС росії пообіцяло «найжорсткіші заходи» у відповідь на удари дронами по москві
0
Читати далі
Політв'язні комуністичного режиму СРСР отримають надбавку до пенсії
0
Читати далі
Парламент підтримав скасування 2% податку для ФОП з липня
0
Читати далі
Сергій «Волина» Волинський продовжує допомагати морпіхам навіть у полоні
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовця за отримання неправомірної вигоди у сумі 30 тисяч гривень
0
Читати далі