Що таке акумулятор 18650?

Що таке акумулятор 18650?
0
Що таке акумулятор 18650?

Літій-іонні акумулятори славляться високою щільністю заряду та довговічністю. Завдяки чому їх використовують як джерело живлення в більшості портативних пристроїв. Однак сьогодні мова піде про найпопулярніший елемент, що перезаряджається, який ховається за маркуванням 18650.

 

Звідки взялася назва 18650?

Насправді йдеться не про унікальний символ батареї, а розміри корпусу цього елемента. Тобто в маркуванні вказаний діаметр – 18мм та висота – 65 мм. Нуль у цьому випадку повідомляє, що ми маємо справу з циліндричною батареєю.

 

Чому ця модель така популярна?

Це основний елемент, який використовується в батареях для ноутбуків, електромобілях, велосипедах, також можна зустріти його в апаратах життєзабезпечення. Тобто довіра до цієї моделі акумулятора https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyatory-i-batareiki/klass/18650 дуже велика завдяки її... формі. Виробники у всьому світі погоджуються з тим, що діаметр 18 мм є ідеальним розміром батареї з дуже практичних причин. Ми можемо їх укладати дуже щільно на невеликій поверхні, залишаючи дуже маленькі проміжки між послідовними ланками. Стільникова структура дає можливість максимально щільного укладання елементів.

 

Чи не найкраще зробити одну, але потужну батарею?

На жаль, ні.. Кожен із акумуляторів має свої межі, одним з яких є напруга. Літій-іонні акумулятори генерують номінальну напругу від 3,2 до 3,85 на один елемент. Це найстандартніші і найбільш вживані типи акумуляторів. Щоб отримати більшу потужність, необхідно збільшити напругу. Однак через обмеження доводиться з'єднувати кілька елементів послідовно, щоб збільшити вихідну напругу і, відповідно, потужність..

 

Додаткові нюанси використання кількох осередків

Елементи на основі літію мають обмежену термостійкість. Напевно, багато хто з вас помічав, як телефони розряджаються на очах взимку на морозі. Що робити, щоб запобігти цьому? TESLA, як виробник електромобілів, встановила сорочку охолодження у своїх батареях. Така система дозволяє зберігати температуру батареї близько 20 градусів як взимку, так і влітку. А за рахунок того, що акумулятор складається з безлічі циліндричних осередків, підтримка температурного режиму відбувається рівномірно.

 

Матеріал розміщено на правах реклами 

0
i-серфінг
Найцікавіші матеріали
Український договір на саміті НАТО — потужний крок до безпеки
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримали диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці
0
Читати далі
Житель Рівного на замовлення російських спецслужб спалив авто
0
Читати далі
Айфон 15 Плюс — відмінний вибір для вибагливих користувачів
0
Читати далі
У школах Рівненщини запровадять «Уроки щастя»
0
Читати далі
На Рівненщині шахраї ошукали подружжя пенсіонерів на 100 тисяч гривень
0
Читати далі
СБУ взялася за справу про руйнацію росіянами енергообʼєкту на Рівненщині
0
Читати далі
Попри непрості часи бізнес Рівненщини продовжує підсилювати українську економіку
0
Читати далі
На Рівненщині збудують нове укриття, а ще два - відремонтують
0
Читати далі