Сьогодні опівночі на РАЕС вивели в резерв турбогенератор другого енергоблоку

Сьогодні опівночі на РАЕС вивели в резерв турбогенератор другого енергоблоку
0
Сьогодні опівночі на РАЕС вивели в резерв турбогенератор другого енергоблоку

9 серпня 2021 року о 0:02 відключено від мережі та виведено у резерв турбогенератор ТГ-3 енергоблоку №2 (ВВЕР-440) РАЕС. Про це інформує пресслужба підприємства.

Все для продовження робочої кампанії енергоблоку в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. та відповідно до оперативного графіка експлуатації енергоблоків ДП «НАЕК «Енергоатом». Наразі потужність енергоблоку складає 52% від номінальної. Термін перебування ТГ-3 у резерві – до 31 серпня цього року.

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі із сумарним навантаженням 2642 МВт перебували усі чотири енергоблоки, ними вироблено 63,4 млн кВт год електроенергії. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Потужність енергоблоку №3 (ВВЕР-1000) складає 87% від номінальної згідно із заявкою для продовження робочої кампанії блоку в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр., термін заявки – до 16 серпня 2021 року.

З початку місяця енергоблоками РАЕС вироблено 499,4 млн кВт год електроенергії, з початку року – 11 млрд 757,2 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

0
Події
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині лісівник та місцевий житель підірвалися на міні
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі