Подача документів у виші можлива виключно в електронній формі на сайті ez.osvitavsim.org.ua, передають «Українські Новини». Реєстрація «електронних кабінетів» почалася заздалегідь із 29 червня.
У паперовій формі документи можуть подавати тільки абітурієнти, які мають: спеціальні умови на участь у конкурсі, право на зарахування за квотами, мають розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянству вступника в документі, що засвідчує особу, і в сертифікаті зовнішнього тестування.
Паперова заява подається особисто в приймальну комісію вишу.
В 2017 році абітурієнти зможуть подати 9 заяв на 4 різні спеціальності за державним замовленням на денну форму навчання в будь-які університети за власним бажанням, а на контрактну форму кількість заяв не обмежена.
Прийом документів на основі повної загальної середньої освіти буде здійснюватися до 18:00 26 липня.
Зокрема, для осіб, що вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів кінцевий строк 20 липня, для осіб, що вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього тестування – 26 липня, для осіб, що вступають на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого фахівця з денної форми навчання – 24 липня.
Проведення творчих конкурсів буде здійснюватися з 17 до 26 липня включно; проведення вступних іспитів – з 21 до 26 липня включно; проведення співбесід – з 21 до 23 липня включно.
Вступні іспити для осіб, що вступають на основі рівня молодшого фахівця на денну форму навчання, буде здійснюватися з 25 липня по 31 липня.
Виші мають опублікувати рейтинговий список рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету не пізніше ніж о 12:00 1 серпня.
Зарахування абітурієнтів на місця держзамовлення будуть здійснюватися до 12:00 7 серпня, для контрактників – до 30 вересня.
З 2017 року до конкурсного балу введено нові коефіцієнти.
Зокрема, регіональний коефіцієнт: 1,0 – для Києва, 1,01 – для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 – для Донецької й Луганської областей і переміщених вишів, 1,02 – в інших випадках; галузевий: 1,03 – для заяв з першими пріоритетами на інженерно-технічні й природно-математичні спеціальності, що потребують підтримки; сільський: 1,02 – для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які одержали середню освіту в навчальних установах на території сільських населених пунктів у рік вступу.
Протягом всієї вступної кампанії в Міносвіти будуть працювати консультативні телефонні лінії з питань надходження абітурієнтів у виші.
Лінія доступна за телефонами (044)- 287-89-29, 0800 504 425 і (068)- 951-25-13.
Нагадаємо, списки абітурієнтів, що вступили до вишів будуть оприлюднені 1 серпня.