Спільники держави-терориста повинні розглядатися як зрадники людства й людяності 

Спільники держави-терориста повинні розглядатися як зрадники людства й людяності 
0
Спільники держави-терориста повинні розглядатися як зрадники людства й людяності 

Україна продовжує глобальну юридичну роботу, щоб міжнародні інструменти так чи інакше спрацювали для покарання всіх російських терористів і самої держави-агресора.

 

Про це у вечірньому зверненні наприкінці 490-го дня війни сказав Президент України Володимир Зеленський.

 

Щодо російського удару по Краматорську. Ворожі ракети забрали життя 12 цивільних людей, серед них – три дитини. Травмовані та поранені понад 60 людей. У середу працівники СБУ разом зі спецпризначенцями поліції затримали особу, яка скоригувала цей удар терористів по кафе.

 

«Кожен, хто допомагає російським терористам знищувати життя, заслуговує на максимальне покарання. І це стосується не лише якихось там колаборантів. Про них усе ясно. Це люди без людяності. Кожен у світі, хто не розуміє, що не можна бути спільником держави-терориста, повинен за це відповідати перед усією міжнародною спільнотою. Корегувальник проходить за статтею про державну зраду. Можливе покарання – включно з довічним. Спільники держави-терориста повинні розглядатися як зрадники людства й людяності», - сказав Президент.

 

Він повідомив про продовження роботи заради посилення міжнародних санкцій проти Росії та її спільників. «Вони повинні відчувати, що ціна їхнього терору для них лише збільшуватиметься. І ми продовжимо нашу глобальну юридичну роботу, щоб міжнародні інструменти так чи інакше спрацювали для покарання всіх російських терористів і самої держави-агресора», - сказав Володимир Зеленський.

 

Президент  наголосив, що у зверненні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції він говорив про справедливість. 

 

«Про внутрішню справедливість – те, що стосується відповідальності за порушення права в Україні. І про справедливість у зв’язку з російсько-українською війною – про відповідальність Росії за злочини війни. Політика справедливості буде однією з основ Української доктрини – фундаментального документа, який визначатиме курс нашої держави на десятиліття. Усі в Україні, усі наші сусіди, усі у світі мають знати, якою є наша національна мета і що ми бачимо закінченням цієї війни, як ми збираємося жити після цієї війни», - зазначив Президент.

 

Зеленський переконаний, що Україна та всі у світі, хто стоїть разом із українцями на захисті свободи, стоятимуть і на захисті справедливості. 

 

«Справедливості для всіх, чиї життя забрав російський терор, чию долю зламала російська війна. Вічна пам’ять усім нашим людям, усім українським дітям, які були вбиті російськими нелюдами!», - сказав Президент.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
«Зеленський скасував воєнний стан»: скасовуємо чергову брехню в соцмережах
0
Читати далі
Назви чотирьох міст України є символом російської імперської політики
0
Читати далі
В Україні увечері прогнозується дефіцит електроенергії
0
Читати далі
До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття
0
Читати далі
На Рівненщині викрили ділка, котрий хотів продати російську зброю з фронту
0
Читати далі
Географічним об'єктам у Криму повернуть історичні назви кримськотатарською
0
Читати далі
У Рівному безкоштовно анонімно тестуватимуть на ВІЛ, гепатит В, C
0
Читати далі
Меблі, Starlink та 6 тонн м’яса: які закупівлі провели громади Рівненщини
0
Читати далі
Депутата Рівненської облради, який незаконно збагатився на мільйони доларів, відправили під варту
0
Читати далі