Співробітник ДСНС налагодив незаконний бізнес із «сонячним камінням»

Співробітник ДСНС налагодив незаконний бізнес із «сонячним камінням»
0
Співробітник ДСНС налагодив незаконний бізнес із «сонячним камінням»

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури двом жителям Сарненщини оголошено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, вчинених повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 240-1, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 240-1 КК України).

Слідством встановлено, що бурштиновий бізнес налагодив співробітник ДСНС Рівненщини зі спільниками. Чоловіки займалися скупкою та перепродажем «сонячного» каміння. Працювали лише з гуртовими покупцями, яким збували товар великими партіями.

 

Ділків затримали «на гарячому», коли вони намагалися продати покупцеві 200 кг бурштину. Перший епізод збуту правоохоронці задокументували раніше. У ході обшуків у фігурантів провадження виявили та вилучили ще майже 62 кг напівдорогоцінного каміння різних фракцій. Його скеровано для проведення гемологічної експертизи.

 

Наразі вирішується питання обрання підозрюваним запобіжних заходів. Встановлюється причетність та роль інших співучасників.

 

Досудове розслідування здійснюється слідчими Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Рівне) ТУ ДБР, розташованого у місті Хмельницькому за оперативного супроводу УСБУ в Рівненській області та Рівненського управління ДВБ НП України.

 

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років з конфіскацією майна.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Понад 400 тисяч гривень «переплатила» директорка комунального підприємства на Дубенщині
0
Читати далі
Директора Березнівського медцентру за підробку довідок по догляду за батьками оштрафовано судом
0
Читати далі
На Сарненщині зіткнулися два мотоциклісти: один із них неповнолітній
0
Читати далі
На Березнівщині поліцейські задокументували злочин у сфері довкілля
0
Читати далі
На Рівненщині загинув неповнолітній пасажир мотоцикла
0
Читати далі
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі