Спортивну естафету «Ти зможеш, якщо зміг я!» прийняла спеціальна школа Здолбунівщини

Спортивну естафету «Ти зможеш, якщо зміг я!» прийняла спеціальна школа Здолбунівщини
0
Спортивну естафету «Ти зможеш, якщо зміг я!» прийняла спеціальна школа Здолбунівщини
Вже майже місяць в Рівненській області тривають Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!». Черговими естафету таких змагань прийняли діти з Мізоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І - ІІ ступенів для дітей з порушенням мовлення, що в Здолбунівському районі.
 
Для того щоб визначити найкращих, вихованці спеціальних навчальних закладів організовуються в команди по шість чоловік і змагаються між собою в спортивних естафетах. На кожному новому старті вони використовують різноманітний спортивний інвентар. 

Цього разу для того щоб успішно виступити в загальному підсумку, дітям необхідно було продемонструвати свої навички у флорболі, баскетболі, волейболі та дартсі.

Всі без винятку команди дуже відповідально підійшли до виконання естафет. Вболівальники, які прийшли підтримати своїх друзів та однокласників, гучно скандували назви команд та імена їх учасників, які в той момент виконували завдання. Окрім учнів, вчителі також підтримували колективи. Вони стали частиною цього маленького свята і вболівали разом зі своїми вихованцями.

Окрім спортивних активностей організатори підбили підсумки конкурсу, в якому змагалися місцеві любителі образотворчого мистецтва. За його правилами всі конкурсанти готували малюнки, в яких було відображено спортивне життя і активне дозвілля. Роботи Пась Анастасії, Семенчука Богдана та Новицького Михайла були визнані найкращими, за що всі переможці отримали призи і нагороди від «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Команди ж, які зуміли посісти призові місця в загальному заліку були відзначені призами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Також в рамках заходу «Ти зможеш, якщо зміг я!» школі був переданий комплект спортивної форми від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
0
Найцікавіші матеріали
У Львові помер червонокнижний лось, якого раніше врятували із болота на Рівненщині: Серце не витримало
0
Читати далі
Рівненська письменниця вишила «Конституцію Пилипа Орлика»
0
Читати далі
У Рівному можна буде безкоштовно перевірити груди
0
Читати далі
На Сарненщині після гостювання чоловік завдав ножових поранень товаришу
0
Читати далі
На Рівненщині жінка за 14 тисяч доларів переправляла чоловіків за кордон
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП загинув водій, пасажирка — в реанімації
0
Читати далі
На Рівненщині продовжують незаконні рубки дерев
0
Читати далі
На Рівненщині рятували червонокнижного лося, який застряг у болоті
0
Читати далі
На Рівненщині котик впав у 9-метровий колодязь: визволяти приїхали рятувальники
0
Читати далі