![Спортсмени із Рівненщини перемогли на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каноє Спортсмени із Рівненщини перемогли на Чемпіонаті України з веслування на байдарках та каноє](https://vse.rv.ua/storage/f34da5c24c/131581412_1473070216381594_3999614559880796983_n-big.jpg)
Із 9 по 13 червня у Ковелі відбувся Відкритий Чемпіонат України з веслування на байдарках та каноє серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н. У змаганнях взяли участь 800 учасників з 25 команд України.
Честь Рівненської області відстоювали 6 спортсменів Дубенської ДЮСШ.
За підсумками змагань золоту медаль на дистанції С-2 500 метрів вибороли Дмитро Панасюк та Андрій Кухарук. Також Андрій Кухарук завоював срібло на дистанції С-1 200 метрів. Вони виконали норматив кандидата у майстри спорту України.
Вітаємо юних спортсменів з значними досягненнями, зичимо подальших успіхів та перемог!