США закликають Україну мобілізувати юнаків з 18 років

США закликають Україну мобілізувати юнаків з 18 років
0
США закликають Україну мобілізувати юнаків з 18 років

Адміністрація президента США Джо Байдена закликає Україну знизити мобілізаційний вік до 18 років, щоб швидко збільшити чисельність своєї армії.

Про це повідомляє Associated Press із посиланням на власне джерело.

Чиновник адміністрації Байдена, який говорив на умовах анонімності, сказав, що демократи хочуть, щоб Україна знизила вік мобілізації до 18 років з 25 років. Це необхідно, щоб допомогти розширити резерв чоловіків призовного віку.

Чиновник сказав, що «чиста математика» ситуації, в якій зараз опинилась Україна, полягає в тому, що їй потрібні додаткові війська для боротьби.

З початку вторгнення росії в лютому 2022 року Білий дім виділив понад 56 мільярдів доларів на безпекову допомогу Україні та планує надіслати Києву ще мільярди до того, як Байден залишить посаду.

«Але час спливає, адміністрація Байдена наголошує, що Україна має необхідну зброю і тепер повинна швидко збільшити кількість своїх військ, якщо збирається продовжувати боротьбу з росією», — йдеться у публікації.

Як зазначив чиновник, українці вважають, що їм потрібно мобілізувати ще близько 160 тисяч людей, але адміністрація США вважає, що, ймовірно, знадобиться більше.

За словами європейських чиновників, які побажали залишитися анонімними, український президент Володимир Зеленський також чує занепокоєння від союзників інших західних країн стосовно того, що Україна «має проблему з кількістю військ, а не з озброєнням».

Європейські союзники також підкреслили, що через нестачу людей незабаром Україна не зможе вести бойові дії в Курській області.

 

0
Суспільство Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі
У Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер
0
Читати далі
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі