Стало відомо, який чиновник скоїв п'яне ДТП у Рівному

Стало відомо, який чиновник скоїв п'яне  ДТП у Рівному
1
Стало відомо, який чиновник скоїв п'яне  ДТП у Рівному

Журналіст Олександр Поліщук у мережі фейсбук оприлюднив інформацію про п’яного водія на ВМW, який скоїв ДТП в Рівному у районі автовокзалу.

Чоловік в’їхав в авто, у якому була пара із маленькою дитиною. За словами очевидців, винуватець аварії вів себе зухвало, хамив поліцейським та хизувався займаною посадою.


Олександр Поліщук написав:


Із власних джерел сайту «ВСЕ» стало відомо, хто той зухвалий та нетверезий чоловік і яку він займає посаду.


Нам повідомили, що чоловік на BMW - це Віктор Данилюк, який наразі в.о. голови Рівненського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України.


Віктор Данилюк, згідно сайту АМКУ працює начальником 2-го відділу досліджень і розслідувань у тій же структурі де наразі виконує обов’язки голови.


Оскільки вже пізня пора доби, з’ясувати чи хтось постраждав, нам не вдалося. Чекаємо вранці офіційного коментаря.

1
Найцікавіші матеріали
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі
У Рівному на Чорновола затримали чоловіка з наркотиками
0
Читати далі
У Рівному викрили «квартирника»
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися двоє неповнолітніх
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив свого знайомого в кафе
0
Читати далі
Після відступу з Херсона росія окупувала менше ніж 1% української території
0
Читати далі
Мова, церква, території: які вимоги щодо припинення війни путін висунув на Алясці
0
Читати далі
У Рівному під час сесії депутат-свободівець вдарив в обличчя протестувальника 
0
Читати далі