Стало відомо кому спалили "Мерседес" у Рівному

Стало відомо кому спалили
0
Стало відомо кому спалили "Мерседес" у Рівному

Сьогодні вночі ночі на вулиці Кобзарська, 17 у Рівному, членкині міськвиконкому Ніні Скибі спалили машину. Про це повідомляє UA: Рівне

Як повідомив речник обласної поліції Антон Крук, інформацію про займання автомобіля «Mercedes-Benz» вони отримали майже о четвертій ранку.

Членкиня міськвиконкому, приватна підприємиця, волонтерка Ніна Скиба, не пов'язує підпал ні з підприємницькою діяльністю, ні з виконкомом.

– Просто спалили машину, дай все. В мене машина під вікнами стоїть, то, звичайно, я почула, просто почула характерний такий хлопок не характерний для такої часу доби. В нас такий район, що інколи там бійки трапляються всяке таке, то я відразу висунула голову у вікно, дивлюся в мене машина горить. Для мене це машина, це засіб для робити був. Є люди, для яких це засіб пересування, а для мене це засіб моєї роботи. З підприємництвом точно ні, з тим, що це не виконком теж ні. Бо я ні з ким ніде не сварилась, я займаюсь зараз таким справами, знаєте, що ні з ким ніде не сваришся. Або дитячі будинки, або з сім’ями малозахищеними, оце збирала речі допомагала. Ніде ні з ким не сварилась, саме це мене і шокує, – розповіла Ніна Скиба.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагався незаконно потрапити до Молдови
0
Читати далі
У Рівному знову піднімуть ціни на проїзд
0
Читати далі
Рекетирам, які вимагали у рівнянина неіснуючий борг, загрожує до 12 років позбавлення волі
0
Читати далі
У Рівному нетверезий водій без посвідчення дрифтував біля ТЦ
0
Читати далі
15-річні підлітки влаштували ДТП на дорозі Рівненщини: розбили авто та мотоцикл
0
Читати далі
Судитимуть чоловіка, який на смерть збив жінку з собакою у Рівному
0
Читати далі
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі