Суд заарештував нерухомість рівненського нардепа Мялика, який володіє понад сотнею квартир у Києві

Суд заарештував нерухомість рівненського нардепа Мялика, який володіє понад сотнею квартир у Києві
0
Суд заарештував нерухомість рівненського нардепа Мялика, який володіє понад сотнею квартир у Києві

Київський апеляційний суд наклав арешт на нерухомість народного депутата від Рівненщини Віктора Мялика (група «За майбутнє»). Політика підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму в понад 97 мільйонів гривень.

Таке повідомлення з'явилося вчора у на офіційній сторінці суду у Facebook.

6 квітня Печерський районний суд відмовив прокурорам в накладенні арешту на майно підозрюваного нардепа. Втім, у четвер, 3 червня, апеляційний суд задовольним клопотання сторони обвинувачення.

«За результатами апеляційного розгляду… прийнята нова постанова, якою задоволено клопотання слідчого Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань і накладено арешт на майно підозрюваного М. визначного постановою», – йдеться у повідомленні.

При цьому суд не уточнив прізвище нардепа, у відношенні якого він прийняв таке рішення. Тим не менше, виходячи з матеріалів справи, можна припустити, що йдеться саме про народного депутата від Рівненщини Віктора Мялика (група «За майбутнє»).

Нагадаємо, 25 березня генпрокурор України Ірина Венедіктова підписала підозру депутату за ухилення від сплати податків на суму в понад 97 мільйонів гривень.

У своїй декларації за 2019 рік Мялик вказав, що має 158 квартир у Києво-Святошинському районі, елітний автопарк та мільйони на банківських рахунках.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
Рівнянин на вулиці міста знайшов гранату
0
Читати далі
За скоєння шести крадіжок ріанянин проведе понад 5 років за ґратами
0
Читати далі
Чим відрізняються спортивні жіночі кеди від класичних?
0
Читати далі
Житель Рокитного обікрав два магазини
0
Читати далі
Двоє осіб через Телеграм-канал намагались зірвати мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині у руках хлопця вибухнула граната, він в лікарні
0
Читати далі
У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття
0
Читати далі
В Дубно підліток замінував ліцей, щоб насолити одногрупнику
0
Читати далі
Юнак двічі обікрав церкву на Дубенщині
0
Читати далі