Швидка застрягла в багнюці по дорозі до хворого, якого вкусила змія

Швидка застрягла в багнюці по дорозі до хворого, якого вкусила змія
0
Швидка застрягла в багнюці по дорозі до хворого, якого вкусила змія

В Рівненському районі рятувальники допомогли бригаді швидкої медичної допомоги дістатися до хворого, якого вкусила змія.

19 травня о 22:58 на спецлінію «101» від чергового по лінії «103» надійшло повідомлення про те, що автомобіль швидкої медичної допомоги застряг у багнюці (дорогу розмило дощем) та не може доїхати до хутора поблизу села Бронники Рівненського району, де знаходиться хворий якого вкусила змія.

На місце виклику було направлено чергове відділення бійців 2-ї державної пожежно-рятувальної частини Рівного.

Рятувальники на пожежному автомобілі доставили бригаду лікарів до хворого, де йому вкололи сироватку. Чоловіка 1985 року народження ретельно оглянули, його життю загрози не було.

Потому рятувальники відвезли медиків до карети швидкої.

До надання допомоги було залучено одну одиницю спецтехніки ДСНС та четверо рятувальників.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі