Таліби повертають страти та відрубування кінцівок в Афганістані

Таліби повертають страти та відрубування кінцівок в Афганістані
0
Таліби повертають страти та відрубування кінцівок в Афганістані

З приходом до влади радикального руху Талібан в Афганістан можуть повернутися страти і суворі покарання. Про це заявив один із засновників Талібану мулла Норуддін Турабі, повідомляє Associated Press.

Турабі заявив, що рух знову проводитиме страти й суворі покарання, такі як ампутації рук (за крадіжку, — ред.).

Він висловив невдоволення обуреннями з приводу страт, які таліби проводили, коли були раніше при владі, і застеріг світ від втручання в справи нових правителів Афганістану.

Турабі також сказав, що цього разу судді, в тому числі жінки, розглядатимуть злочини, але основою законів Афганістану буде Коран. При цьому суворі покарання можуть знову стати частиною життя афганців.

«Відрубування рук дуже необхідно для забезпечення безпеки», — сказав він, додавши, що така міра покарання має стримуючий ефект.

Нагадаємо, бойовики ісламістського руху Талібан почали широкомасштабний наступ по всьому Афганістану в початку травня на тлі виведення з країни військового контингенту США та інших країн Заходу, який перебував там 20 років.

15 серпня бойовики захопили столицю Афганістану Кабул, 19 серпня Талібан проголосив утворення «Ісламського емірату Афганістан».

За матеріалами: Новое Время

0
Події
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік встромив батьку ножа в груди, бо той не дозволив приєднатись до застілля
0
Читати далі
російська масована комбінована атака на Рівненщині: наслідки
0
Читати далі
У Сарнах водій електросамоката впав та загинув
0
Читати далі
В Дубенському районі на переході збили жінку
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі
У Рівному на Чорновола затримали чоловіка з наркотиками
0
Читати далі
У Рівному викрили «квартирника»
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися двоє неповнолітніх
0
Читати далі