Торік на Рівненщині завершено 15 об’єктів «Великого будівництва»

Торік на Рівненщині завершено 15 об’єктів «Великого будівництва»
0
Торік на Рівненщині завершено 15 об’єктів «Великого будівництва»

За минулий в Україні з’явилися тисячі нових об’єктів. На Рівненщині повністю завершено 15 об’єктів «Великого будівництва». Про це на прес-конференції щодо підсумків будівельного сезону у 2021 році розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

 

Так, на Рівненщині реконструйовано 4 приймальні відділення в м. Рівне, м. Сарни, м. Березне, смт Рокитне. Збудовано 4 амбулаторії: у с. Полиці Вараського району; і у селах Колки, Берестя та Селець Сарненського району.

 

Реконструйовано дитячий садочок у с. Горбаків Рівненського району. Відбулася реконструкція приміщення обласної бібліотеки в м. Рівне та обласного госпіталю ветеранів війни в смт Клевань Рівненського району.

 

Реконструювали в рамках «Великого будівництва» басейн в м. Дубно та збудували спортивну залу в м. Здолбунів. Також збудовано біля ОДА найбільший в області флагшток та нарешті добудовано пожежне депо в м. Рівне.

 

Загалом торік в Україні в рамках президентської програми «Велике будівництво» було збудовано 68 шкіл, 47 дитсадочків. З’явилося 6 нових, сучасних та комфортних для людей ЦНАПів.

 

В державі було збудовано та відремонтовано 237 сільських амбулаторій. Також збудовано або оновлено 132 приймальних відділення обласних, районних та міських лікарень. А також 33 заклади медицини по всій країні.

 

Великий акцент держава Україна робить і на розвитку спорту. Зокрема в Україні збудовано: 22 басейни, 15 спорткомплексів, 28 стадіонів, 466 спортивних майданчиків, 13 дитячих спортивних шкіл, 596 активних парків для зайняття спортом на свіжому повітрі.

 

Також у 2021 році в Україні було оновлено два аеропорти – в Ужгороді і Херсоні.

 

Торік було збудовано понад 5 тисяч кілометрів нових державних доріг. Крім цього, збудовано і понад 2 тисячі кілометрів місцевих комунальних автошляхів.

 

В культурній сфері в Україні побудовано і реконструйовано: 7 культурних об’єктів, 10 пам’яток культури та архітектури, 5 парків.

 

«Загалом, якщо говорити про програму Президента «Велике будівництво», вона дала по всій Україні понад 100 тисяч робочих місць для фахівців будівельної сфери та суміжних сфер. Велбуд дає роботу людям, а отже менше наших земляків виїжджають за кордон на заробітки, щоб годувати свої сім’ї. Вони заробляють тут, в Україні. І щовечора повертаються до своїх дітей, до своїх дружин», - підсумував Сергій Подолін.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Колишній працівник та двоє вʼязнів організували наркобізнес у колонії на Рівненщині
0
Читати далі
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті
0
Читати далі
Секрети консолі Microsoft Xbox Series X: функціонал, особливості, переваги
0
Читати далі
Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру
0
Читати далі
Значення вітамінів групи В для організму
0
Читати далі
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі