Третяк почув Коваля: тарифи на тепло в Рівному не підвищаться

Третяк почув Коваля: тарифи на тепло в Рівному не підвищаться
0
Третяк почув Коваля: тарифи на тепло в Рівному не підвищаться

У Рівному тариф на постачання централізованого опалення залишиться на рівні минулого року — таке рішення сьогодні прийняв виконком Рівненської міської ради.

Сьогодні міськвиконком повернув торішній тариф на тепло, тобто 1913 гривень/Гкал, а це означає, що для рівнян ціни на тепло не збільшаться на 40%.

«
Тариф на теплопостачання для мешканців Рівного не має зрости — це чітка позиція фракції «Слуга Народу», яку ми відстоювали в стінах Рівненської міської ради», – зазначив депутат партії «СН» Юрій Чаборай.

«Дякую членам виконкому, що дослухалися, підтримали позицію Президента Володимира Зеленського щодо непідвищення тарифів і прийняли єдиновірне рішення», – додав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який напередодні жорстко розкритикував попереднє рішення виконкому щодо підняття тарифу на тепло для рівнян на 2725 грн за 1 гігакалорію.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей
0
Читати далі
Посадовець на Рівненщині під час ремонту ліцею завдав збитків державі на понад 1 млн грн
0
Читати далі
Біля Рівного таксист порізав клієнта, бо той не заплатив
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувалась дитина
0
Читати далі
У Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП один водій загинув, інший отримав тяжкі травми
0
Читати далі
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі