Три області можуть потрапити до «червоної» зони вже цього тижня

Три області можуть потрапити до «червоної» зони вже цього тижня
0
Три області можуть потрапити до «червоної» зони вже цього тижня

Цього тижня ще три області можуть перейти до «червоної» зони. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

Він нагадав, що наразі 16 регіонів України у «червоному» рівні епіднебезпеки, два – у «жовтому», решта – у «помаранчевому».

«Ці 16 регіонів - це ще не всі регіони, які можуть увійти у «червону» зону епідемічної небезпеки в рамках поточної хвилі. Є зараз три регіони, які вже на цьому тижні можуть увійти в «червоний» рівень епіднебезпеки. Це Волинська, Харківська і Тернопільська області», – зазначив Ганиченко.

За його словами, у Волинській і Харківській областях вже досить тривалий час показники перебувають близько до граничних показників карантину.

«Відповідно, ми очікуємо введення у Волинській і Харківській областях «червоного» рівня епіднебезпеки вже на цьому тижні...», – повідомив він.

Експерт додав, що у Тернопільській області ще не такий високий рівень захворюваності, але у цьому регіоні перевищений коефіцієнт виявлення нових випадків захворювання

На його думку, на Тернопільщині необхідно у 2-3 рази наростити темпи тестування на COVID-19.

«За іншими показниками Тернопільська область не демонструє ні вибухових темпів, ні критичного навантаження на систему охорони здоров'я. Але чисто за показниками Тернопільська область вже цього тижня може також показати індикатори входження у «червоний» рівень епіднебезпеки», – зауважив Ганиченко.

Він також уточнив, що схожа ситуація із показниками спостерігається й у Черкаській області, однак там рівень госпіталізацій перебуває на дограничних позначках.

Водночас керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE додав, що якщо Черкащина не візьме під контроль поширення захворюваності, то наступного тижня вже є ризик говорити й про можливість її входження у «червону» зону.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час руху з маршрутки випала та травмувалась пасажирка
0
Читати далі
Над створенням трибуналу для росії Україна працює разом з представниками понад 40 країн
0
Читати далі
У 143 установах Рівненщини платили завищені ціни за електроенергію
0
Читати далі
F-16 для України можуть передати з більш дальніми ударними можливостями
0
Читати далі
Рівненська дзюдоїстка здобула три медалі на чемпіонаті світу
0
Читати далі
Генштаб знайшов тисячі військових, які не брали участі в бойових діях
0
Читати далі
Іран готується до атаки на Ізраїль протягом найближчих 24-48 годин
0
Читати далі
Пташки для понтонно-мостового полку передали депутати Рівного
0
Читати далі
Для відновлення лікарень Рівненщини виділять понад 800 млн грн
0
Читати далі