Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання

Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання

Одразу три проєкти з Рівненщини отримають 872 тис. грн державної фінансової підтримки. Вони перемогли в конкурсі з визначення проєктів національно-патріотичного виховання, розробленими інститутами громадянського суспільства.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту РівнеОДА.

 

Йдеться про:

 

Молодіжний історично-просвітницький проект "Повстанські ночі" - спрямований на підвищення зацікавленості молоді історією визвольних змагань українського народу під час Другої світової війни, зокрема діяльністю УПА та УПА "Поліська січ", через проведення вишколу військово-історичної реконструкції (ГО "Фонд молодіжних ініціатив "Крила");

 

Мандрівний табір-вишкіл "Шляхами УПА" - подорож важливими місцями в історії боротьби УПА, упорядкування місць пам'яті, прокладання туристичних маршрутів, тренінги з домедичної допомоги та спортивного орієнтування (ГО "Рівненська Горинь");

 

Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких" - п'ятиденний табір, спрямований на вивчення діяльності УПА на півдні Рівненщини, роду Острозьких та їх ролі в історії України, вишколи з тактичної медицини, орієнтування та управління дронами (ГО "Центр суспільних перетворень").

Ініціатива має на меті формування громадянської ідентичності, популяризацію та збереження культурної спадщини та підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення й борців за незалежність.

 

Організатори конкурсу - Міністерство молоді та спорту України.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинуло подружжя
0
Читати далі