Три золоті нагороди виборов спортсмен із Рівненщини

Три золоті нагороди виборов спортсмен із Рівненщини
0
Три золоті нагороди виборов спортсмен із Рівненщини

 

З 2 по 7 червня у м. Генуя (Італія) відбувся Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях  брали  участь близько 90 спортсменів з 12 країн світу.

У складі збірної команди України учасником змагань був спортсмен Рівненської області – Заслужений майстер спорту України Іван Сівак.

Іван Сівак виборов три золоті нагороди у категорії «Men’s Freestyle Solo class 2», у категорії  «Men’s Single class 2» та у категорії комбі «Латиноамериканська програма».

У категорії комбі «Латиноамериканська програма» (один зі спортсменів на візку) Іван Сівак (м. Рівне) здобув золоту медаль у парі з Оленою Данкевич (м. Київ).

 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі