Турбогенератор ТГ-4 блоку №2 РАЕС ввімкнено в мережу

Турбогенератор ТГ-4 блоку  №2  РАЕС ввімкнено в мережу
0
Турбогенератор ТГ-4 блоку  №2  РАЕС ввімкнено в мережу

6 грудня 2021 року о 6:00 після завершення поточного ремонту ввімкнено у мережу турбогенератор ТГ-4 блоку №2 (ВВЕР-440).

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі із сумарним навантаженням 1347 МВт перебували три енергоблоки, ними вироблено 32,3 млн кВт год електроенергії. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) триває середній планово-попереджувальний ремонт. У ремонті – перший канал системи безпеки. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

Для продовження паливної компанії на період ОЗП енергоблоки №1 (ВВЕР-440) та №3 (ВВЕР-1000) працюють на зниженій потужності. Потужність енергоблоку №1 складає 52% – турбогенератор ТГ-2 перебуває у резерві. Потужність блоку №3 зменшено до 90%.

З початку місяця енергоблоками РАЕС вироблено 176,5 млн кВт год електроенергії, з початку року – 17 млрд 303 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

За матеріалами:  РАЕС

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі
У Рівному під час ремонту на чоловіка впала вантажівка
0
Читати далі
Як створити криптовалютний гаманець: порядок дій для кожного типу сховища
0
Читати далі
На Рівненщині надають послугу раннього втручання
0
Читати далі
В аварії під Костополем серйозно травмувався водій: медики боряться за його життя
0
Читати далі