У 2022 році Всеукраїнський молодіжний молитовний сніданок відбудеться в Острозі

У 2022 році Всеукраїнський молодіжний молитовний сніданок відбудеться в Острозі
0
У 2022 році Всеукраїнський молодіжний молитовний сніданок відбудеться в Острозі

В Острозі планують організувати Всеукраїнський молодіжний молитовний сніданок. Захід відбудеться в рамках проєкту «Острог - молодіжна столиця України-2022».

Така ініціатива належить заступниці міністра молоді та спорту Марині Попатенко, яка долучилась до сьогоднішнього засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

«Цьогоріч активне, креативне та по-справжньому студентське містечко на Рівненщині здобуло перемогу у національному конкурсі «Молодіжна столиця України-2022». Тому висловлюю пропозицію, аби саме в Острозі відбувся наступний Всеукраїнський молодіжний молитовний сніданок», - зазначила Марина Попатенко.

За її словами, такий формат заходу дуже важливий, адже допоможе підсилити співпрацю між владою, церквою і суспільством. У першу чергу, задля духовного єднання і утвердження національних моральних цінностей.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Києві поховали невідомих оборонців України, серед них один — з Рівненщини
0
Читати далі
Рівнянка виборола бронзу юніорського чемпіонату світу з лижної акробатики
0
Читати далі
Із 1 квітня 2026 року працюючим пенсіонерам автоматично перерахують пенсії
0
Читати далі
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі