У березні ціна на газ для мешканців Рівненщини не перевищить 6,99 за кубометр

У березні ціна на газ для мешканців Рівненщини не перевищить 6,99 за кубометр
0
У березні ціна на газ для мешканців Рівненщини не перевищить 6,99 за кубометр

Ціни на газ у березні прогнозовано не перевищуватимуть 6,99 за кубометр. Адже до кінця березня Уряд запровадив дію граничної ціни. Також декілька компаній встановили нижчі цінники – від 6,70 грн до 6,98 грн за куб.

«Місцеві газопостачальні підприємства ТОВ «Рівне газзбут» та ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» у березні, як і у лютому, запропонували 6,99 грн за кубометр. Нагадаю січнева вартість газу в них коливалася в межах 9,7-9,9», – повідомив директор департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА Володимир Пшеюк.

Він додав, що газопостачальні компанії мають оприлюднювати вартість газу за 5 днів до початку місяця постачання, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Нагадаємо, уряд встановив граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. Така ціна діятиме до 31 березня. Водночас, рішення про запровадження граничної ціни на газ не означає, що уряд відмовляється від розвитку ринку газу в Україні.

За словами Президента України Володимира Зеленського, усі газопостачальні компанії мають представити населенню річні продукти.

«Там має бути вигідна, фіксована ціна на весь рік. Щоб наші люди змогли планувати свій бюджет, бачили ціну і знали, що ніхто не вправі її неочікувано задирати», – сказав Президент.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Зеленський та Макрон підписали документ, що дає Україні змогу придбати 100 літаків Rafale
0
Читати далі
В Україні готують «Обрій» — систему контролю непрацюючих
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинула пішохідка
0
Читати далі
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі