У Березнівському районі полісмени зупинили вантажівку, «набиту» краденим дубом (ФОТО)

У Березнівському районі полісмени зупинили вантажівку, «набиту» краденим дубом (ФОТО)
7
У Березнівському районі полісмени зупинили вантажівку, «набиту» краденим дубом (ФОТО)

Тринадцятого січня близько п’ятої вечора полісмени зупинили на перехресті доріг «Березне-Хотинь-Балашівка» автомобіль «Mercedes-Benz Sprinter», «набитий» колодами дуба, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Чоловік – 41-річний мешканець села Городище Рівненського району – походження деревини не пояснив і відповідних документів надати не зміг.
 
Півтора куба деревини правоохоронці вилучили разом з транспортом. На час слідства машина буде зберігатись на спецмайданчику місцевого відділку поліції. Тим часом в рамках досудового розслідування слідчі визначатимуть законність походження деревини.

 

7
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі