У центрі Рівного на місці руїн аварійного кінотеатру буде 13-ти поверховий готель (ФОТО)

У центрі Рівного на місці руїн аварійного кінотеатру буде 13-ти поверховий готель (ФОТО)
9
У центрі Рівного на місці руїн аварійного кінотеатру буде 13-ти поверховий готель (ФОТО)


Проект майбутнього готелю на Кавказькій

Будівництво на вулиці Кавказькій 32-Б у Рівному – відновили. Інвестор – товариство «БК Інтер-Буд» – готує територію для початку робіт. На це є усі дозволи, адже апеляційний суд завершився на користь забудовника. 

Нагадаємо, обласна рада віддала землю інвестору під будівництво готелю та комерційних площ на 13-ть поверхів з підземним паркінгом. На верхніх поверхах хотіли розташувати житлові площі.

Проект майбутнього готелю на Кавказькій


Втім, проти цього будівництва відразу висловлювались мешканці ОСББ «Кавказьке». Люди заявляли, що їхній будинок – аварійний.

Згодом юристи ОСББ пішли до суду. Окрім висновків про аварійну будівлю, юристи ОСББ  мали й висновки експертів щодо самої ділянки на якій зводитимуть будівлю.

Згідно з експертною оцінкою, яку оприлюднили представники ОСББ «Кавказьке», земельна ділянка під майбутнім готелем знаходиться в санітарній зоні кладовища.

Роман Велесик

Інформацію про те, що готель будуватимуть на людських кістках, спростував в ефірі Радіо Трек директор товариства «БК Інтер-Буд» Роман Велесик:

«Почнемо з того, що дозвіл на будівництво ми отримали ще 7 травня 2021 року, ми не змогли вчасно розпочати будівництво через суди з ОСББ «Кавказьке».

Мешканці звернулись до суду з позовом про заборону будівництва. Апеляційний суд поставив крапку у цій справі й прийняв рішення на користь забудовника. У нас є всі документи, є підстави для початку будівництва.

Зауважу, що до мене не звертались з питаннями щодо того, що будівельна техніка буде заважати мешканцям будинку на Кавказькій.

Тобто не це є причиною судів та протестів. Тим паче представники ОСББ використали усі інформаційні та юридичні інструменти для того, щоб перешкоджати початку будівництва.

А це серйозні фінансові витрати, і думаю, що це приклад недобросовісної конкуренції. Представники ОСББ є зараз інструментами у чиїхось руках, на мою думку.

На місці цього кінотеатру зводитимуть готель

Щодо відстані між будівництвом та житловим будинком, то будівництво знаходиться в межах допустимих законодавством норм від існуючого житлового будинку. Іншими словами будинок ОСББ «Кавказьке» не знаходиться в межах можливого впливу наслідків будівництва, а будівельна техніка це необхідний атрибут без якого не можливо здійснювати будівництво, але після побудови цей тимчасовий дискомфорт зникне, переконує Роман Велесик:

«Будівництво це буде нетривалим, якщо, звичайно, не буде створено додаткових безпідставних перешкод. Це буде багатофункціональний комплекс з комерцією та житловими приміщеннями та готелем.

Відносно поховань хочу повідомити таке: на людських кістках ми не будуватимемо. В одному з позовів згадувалось про можливі поховання поряд з будівельним майданчиком. Зі слів позивачів в санітарній зоні кладовища. Але це не так.

Поряд з будмайданчиком розташовані обласна рада, адміністрація, архів і навіть житловий будинок.

Тобто, якби тут досі були поховання, то не було б і цих будівель. Дійсно, колись тут були кладовища: православне та єврейське.

Тут навіть була могила німецьких військовополонених, але рештки людей перепоховали. Ми знайшли документи, які свідчать про перепоховання. Ми навіть знайшли свідчення очевидців.

Словом, історики та експерти прийшли до висновку, що у безпосередній близькості та на самому будівельному майданчику немає людських решток.

Про це свідчать наявні у нас висновки. Ніхто з нас не хоче будувати на людських кістках, через це ми вивчали це питання і тепер ми спокійно починаємо будівництво».Роман Велесик також звернувся до мешканців ОСББ «Кавказьке» із проханням про розуміння:

«Ми однозначно хочемо мати добросусідські відносини, ми робимо все законно, без жодних негативних наслідків для будь-яких сусідів.

Чи це ОСББ, чи це обласна рада, чи це офісний центр. Ми не той забудовник, який хоче нашкодити.

Ми хочемо збудувати якісну будівлю, думаю, багато рівнян будуть задоволеними результатом.

До слова, кількаметрові ялини, які були біля колишнього «Gonzo», забудовник намагається врятувати.

Попри наявні дозволи на вирубку насаджень забудовник прагне їх залишити.  

Більше інформації – на відеотрансляції:


За матеріалами: Радіо Трек

9
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
У Вараші внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
Легковий автомобіль, ремонт приміщення ЦНАПу та ліфтів у Рівному: які тендери проводять громади Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині затримано правоохоронця, який налагодив схеми уникнення мобілізації
0
Читати далі
росія навряд чи спроможна захопити Харків без додаткових сил, але прагне заволодіти Вовчанськом
0
Читати далі
Чи потрібно українським дітям за кордоном ходити у дві школи: відповідь МОН
0
Читати далі
На Рівненщині затримали агента фсб, який готував ракетні удари по області
0
Читати далі
Спортсмен з Рівненщини здобув дві нагороди на чемпіонаті Європи.
0
Читати далі
На Рівненщині трирічний хлопчик випав із вікна
0
Читати далі
Чи будуть введені обмеження електропостачання в Україні
0
Читати далі