У «Дія» з'явився COVID-сертифікат для тих, хто одужав

У «Дія» з'явився COVID-сертифікат для тих, хто одужав
0
У «Дія» з'явився COVID-сертифікат для тих, хто одужав

COVID-сертифікат діє протягом 90 днів. При цьому його можна буде отримувати не частіше, ніж два рази на рік.

У «Дія» з'явився сертифікат для тих, хто перехворів на коронавірус. У додатку користувачам надаються два документи - внутрішній і міжнародний.

У внутрішньому сертифікаті відображається фото, якому належить документ, а також дата народження, термін дії, номер сертифікату та прізвище, ім'я та по батькові людини, повідомляє РБК-Україна.

Зазначимо, згенерувати сертифікат в «Дія»  можна через 15 днів після того, як лікар внесе відповідні дані в електронну систему охорони здоров'я про те, що у вас був коронавірус. Сертифікат діє протягом 90 днів. При цьому документ можна буде отримувати не частіше, ніж два рази на рік.

За матеріалами: УНІАН

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі