У Дубно п’яний чоловік намагався пограбувати жінку

У Дубно п’яний чоловік намагався пограбувати жінку
0
У Дубно п’яний чоловік намагався пограбувати жінку

Близько 19-ї години до поліції вчора, сьомого липня, надійшло повідомлення, що на вулиці Цегельна невідомий намагався заволодіти мобільним телефоном і сумочкою 35-річної жительки Дубна. Допомогли затримати зловмисника небайдужі громадяни. Нині із 52-річним нападником спілкуються слідчі.

На місце події негайно прибула група реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група Дубенського районного відділу поліції. Як встановили поліцейські, жінка поверталася додому і саме оминула чоловіка, як за кілька метрів відчула, що ззаду він намагається вирвати із рук сумку та мобільний телефон.

Дубенчанка з усіх сил чинила опір та почала кликати на допомогу. Нападника, який кинувся тікати, затримали двоє чоловіків і утримували його до приїзду правоохоронців

За фактом замаху на грабіж розпочато досудове розслідування.

На момент вчинення кримінального правопорушення чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Результати огляду на алкотестері показали 3 проміле.

Зловмисник вже потрапляв у поле зору поліцейських за вчинення майнових злочинів.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі
СБУ викрила 8 агентів рф на підпільній реєстрації Starlink для рашистів
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків з локомотиву викрали майже тону дизпалива
0
Читати далі
На Рівненщині за добу загинуло двоє чоловіків
0
Читати далі
У Рівненському районі загинув 19-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування
0
Читати далі