У Дубно реконструюють басейн, який буде доступний і для дітей із інвалідністю

У Дубно реконструюють басейн, який буде доступний і для дітей із інвалідністю
0
У Дубно реконструюють басейн, який буде доступний і для дітей із інвалідністю

На Рівненщині триває реконструкція басейну школи №7 у Дубно. Його відновлюють у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівельний майданчик об’єкта проінспектував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Більше 8 років для дітей міста Дубно спортивні заняття в басейні були недоступні. Приміщення було занедбаним, а сам басейн - аварійним. Невдовзі басейн стане сучасним, комфортним, а також на 100% пристосованим до потреб дітей із інвалідністю. Оновлений заклад зможуть відвідувати не лише учні школи, а й усі діти Дубна. Вірю, що невдовзі тут тренуватимуться майбутні чемпіони, якими пишатиметься уся Рівненщина», - зазначає Віталій Коваль.

Після реконструкції 25-метровий басейн матиме 5 доріжок для плавання, а також розвантажувальну відпочивальну сходинку. Зокрема, в самій чаші басейну встановлять спеціальний автоматичний пристрій, за допомогою якого дітей із інвалідністю можна буде опускати у воду.

Наразі приміщення басейну вже утеплили, замінили покрівлю та вікна. Тепер будівельники працюють над гідроізоляцією та оздобленням чаші басейну.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі