У Клевані буде музей

У Клевані буде музей
0
У Клевані буде музей

Благодійний фонд "Спадок. ХХІ століття" звернувся з клопотанням до голови Клеванської ОТГ Жовтянський Дмитро Миколайович із пропозицією облаштувати музей історії Клеваня в підвальному приміщенні Аптеки №1.

Селищна Рада підтримала ініціативу та погодилася розпочати роботи по облаштуванню музею історії Клеваня у підвальному приміщенні Аптеки №1. В свою чергу, фонд взяв на себе зобов’язання організувати та провести збір музейних експонатів та облаштувати експозиції в новоствореному музеї.

Одна з ініціаторів створення музею та голова БО "Спадок.ХХІ століття" Inna Lvivska щиро подякувала у віру в добру справу і висловила надію, що момент відкриття музею - не за горами:

Вода камінь точить. І нехай повільно, та все ж ми наближаємося до моменту відкриття Музею історії Клеваня!!! Щиро дякую Жовтянський Дмитро Миколайович та Володимир Моклякза їхню підтримку!!!  А ще, я дякую усім своїм землякам! За вашу віру у спільну справу! За любов до Клеваня! Нашого Клеваня! І все у нас вийде!

0
Найцікавіші матеріали
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі
На Рівненщині на водоймі загинув 2- річний хлопчик
0
Читати далі
Біля навчальних закладів хочуть заборонити продавати фастфуд
0
Читати далі
На Рівненщині у ДТП за участю трьох автомобілів травмувалися четверо людей
0
Читати далі
На залізничних коліях Рівненщини за перше півріччя загинуло 13 людей
0
Читати далі