У Костополі затримали дрифтера без прав: він хотів відкупитися

У Костополі затримали дрифтера без прав: він хотів відкупитися
0
У Костополі затримали дрифтера без прав: він хотів відкупитися

До поліції 29 січня о 22:35 надійшло повідомлення, що водій автомобіля «Mercedes» дрифтує, та ймовірно перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Інспектори СРПП ВП №2 (м.Костопіль) зупинили на зазначеній вулиці автомобіль. 

 

Під час спілкування із водієм, 21-річним жителем села Збуж, та перевірки документів було встановлено, що посвідчення водія він не має  і не отримував ніколи. До того ж, водій порушив правила дорожнього руху, не ввімкнувши покажчик повороту перед початком руху, а на автомобіль — відсутній поліс обов’язкового страхування. 

 

Після повідомлення про складання адміністративних матеріалів порушник почав пропонувати грошові кошти за уникнення від відповідальності. На попередження поліцейських про кримінальну відповідальність чоловік не реагував та поклав на підлокітник службового авто грошові кошти в сумі 100 євро.

 

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала кримінальне правопорушення. 


Слідчі ВП № 2 ( м. Костопіль) Рівненського РУП за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі за  частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У рамках кримінального провадження грошові кошти вилучені. 


А за скоєні адміністративні правопорушення на правопорушника складено адмінпротоколи за частиною 2 статті 122, частиною 1 та 2 статті 126 КУпАП.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП загинули двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Жительку Рівненщини шахрай ошукав на 300 тисяч гривень
0
Читати далі
Економічне партнерство України з США: про що йдеться
0
Читати далі
Рівненський нардеп Олександр Аліксійчук «Ми ніколи не зловживаємо державними коштами…»
0
Читати далі
Рівненщина відкрила 31 Центр життєстійкості
0
Читати далі
У Рівному на ринку з висоти 4 поверху впав чоловік. Це сталося під час будівництва
0
Читати далі
На Рівненщині викрито групу осіб, які незаконно переправляли військовозобов’язаних за кордон
0
Читати далі
Керівницю однієї з держустанов Рівненської області викрили на хабарі
0
Читати далі
Учні Рівного матимуть додаткові вихідні на Великодні свята
0
Читати далі