У меблеву галузь Рівненщини надійде 4 млн доларів інвестицій

У меблеву галузь Рівненщини надійде 4 млн доларів інвестицій
0
У меблеву галузь Рівненщини надійде 4 млн доларів інвестицій

Уже в серпні міжнародна компанія «Морган Феніче» запускає на Рівненщині лінію виробництва поролону потужністю 24 тисяч тонн в рік.

 Розвиток та перспективи виробництва обговорили сьогодні на зустрічі голова Рівненської ОДА Віталій Коваль  із співвласником Франкліном МакМахоном та директором Романом Басарабом. Вони планують збільшити потужності виробництва і підвищити обсяги продукції втричі.

Підприємство успішно працює на Рівненщині уже 9 років. Щодня вони відправляють на експорт 1000 диванів, ліжок та інших видів м’яких меблів. І забезпечують роботу понад 1000 працівникам.

«Запуск лінії поролону дозволить не лише створити нові робочі місця, а й здешевити виробництво продукції. Адже раніше цей матеріал вони змушені були закупляти в монополіста. Більше того, витрачати додаткові кошти на логістику. Тепер у підприємства буде замкнений цикл виробництва меблів», - розповів Віталій Коваль.

Обговорили з інвестором і формування меблевого кластеру на Рівненщині. Це один з основних пріоритетів розвитку області. А «Морган Феніче» може не лише долучитися до об’єднання, а й забрати 1-1,5% меблевого ринку Європи, створивши конкурентно спроможне середовище.

«Наше спільне завдання - рости швидше, ніж ринок. Як результат – ми збільшимо частку області в загальнодержавних обсягах виробництва меблевої продукції. А це дасть можливість залучити додаткові ресурси для розвитку Рівненщини, створити додаткові робочі місця і привабити нових інвесторів», - підсумував Віталій Коваль.

Андрій Голованюк

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі
Рівненські фристайлісти виступлять на Зимових Олімпійських іграх-2026
0
Читати далі
У Рівному чоловік вдарив знайомого ножем в живіт
0
Читати далі
ЄС остаточно затвердив поетапну заборону на імпорт російського газу
0
Читати далі
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі
В Україні на одного новонародженого — троє померлих
0
Читати далі
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі