У парку Шевченка висадять алею сакур

У парку Шевченка висадять алею сакур
0
У парку Шевченка висадять алею сакур

Рівне долучиться до Міжнародного проекту озеленення «Greening Рlanet». Мета – висадити 1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу.

«Це найкращий іміджевий проект для нашої країни. Адже це показує нашу єдність та бажання змінити екологію кожного окремого міста та усієї планети», – говорить ініціатор глобальної екоініціативи «озеленення планети», президент міжнародного клубу Business WOMAN Club Ганна Крисюк.

Міський голова впевнений, що Рівне повинно стати ще більш зеленим містом. А подібні проекти – це ще одна можливість показати нашу єдність та бажання покращити екологічний стан нашого міста та усієї планети.

«В своєму житті я висадив вже не одне дерево і тому з радістю підтримую Міжнародний проект озеленення «Greening Рlanet». Це новий та сучасний підхід до зміни екологічної свідомості мешканців нашого міста, а також наш внесок у розвиток екосистеми Рівного, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. – В рамках реалізації проекту 10 квітня у Рівненському парку Шевченка ми висадимо Алею сакур канзан, що стане однією з улюблених локацій для рівнян».

У різних куточках нашого міста активні рівняни долучаться до реалізації цієї ініціативи. Готові підтримати ідею з озеленення обласного центру і депутати міської ради. Цього року Рівненщина планує перевершити минулорічний результат.

«У 2020-ому році ми висадили 200 тисяч дерев, а цього року плануємо перевершити цей результат. У нас знову будуть волонтери, які будуть висаджувати дерева у лісництвах. А також усі бажаючі можуть висадити дерева на приватних ділянках, біля своїх будинків та відзначити їх на сайті Greening planet», – пояснює організатор проекту на Рівненщині Ірина Теслюк.

Трест зеленого господарства міста також активно підключається до ініціативи «Озеленення планети», адже саме вони знають, де у місті є ділянки, які просто необхідно озеленити. Надалі саме вони займаються доглядом за усіма зеленими насадженнями.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Польські виробники олії вимагають розблокування імпорту ріпаку з України
0
Читати далі
У Черкасах тренерка танців зібрала з батьків мільйон на поїздку з дітьми в Грузію, але програла гроші в казино
0
Читати далі
В Україні планують скасувати дистанційне навчання у школах: заява Федорова
0
Читати далі
Поліція затримала вбивцю, який зарізав брата у Рівненському районі
0
Читати далі
У Рівному затримано російського агента, який готував підрив військовослужбовців Сил оборони у службовому авто
0
Читати далі
Завербований агент рф намагався підірвати багатоквартирний будинок у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині водій мотоцикла та пасажир після ДТП потрапили у реанімацію
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік, погрожуючи ножем, намагався вкрасти авто
0
Читати далі
На Володимиреччині автомобіль врізався у дерево: травмований пасажир помер у лікарні
0
Читати далі