У прохолодному Рівному відкрили Французьку весну

У прохолодному Рівному відкрили Французьку весну
0
  • У прохолодному Рівному відкрили Французьку весну
  • У прохолодному Рівному відкрили Французьку весну
  • У прохолодному Рівному відкрили Французьку весну

Фестиваль, який мав би відбутися тільки один раз у 2004 році, триває чотирнадцятий рік поспіль. Цього року він ще більше розширює свою географію. До Києва, дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси, Рівного та Харкова приєднується Бердичів та Івно-Франківськ. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, Альянс франсез міста Рівне за підтримки мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують зануритися у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнулися на нові звершення.


Відкривають Французьку весну традиційно у Рівненському ресторані з французькою назвою - Le Grand Cafe..


Тут присутні і перші особи області - заступник голови рівненської обласної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступниця Галина Кульчинська та інші відомі постаті.


Загалом Французька весна розпланована на цілий місяць. З 2-9 квітня у міському будинку культури відкрилася фотовиставка Joel Bloch "Приховане".Третього квітня о 19.00 у креативному громадському центрі "Відкритий офіс" від Платформи взаємодій "Простір" покажуть ретроспективу французького кіно: "Лямур тужур" - вхід вільний.


Сьогодні, о 19.00 у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі покажуть сучасний балет "Переміщення/Motion".
10, 17, 24 та 28 квітня у "Відкритому офісі" повтор фільму "Лямур тужур".
20 квітня в бар-ресторані Blues&jazz концерт тріо Guillaume Lopes.
24 квітня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться конференція письменника B. Czerny "Украінські та єврейські казки і розповіді гуцульського краю".


Закриття Французької весни 29 квітня у кінотеатрі "Мультиплекс", покажуть фільм "Довга ніч короткого метру".

0
Таблоїд
Найцікавіші матеріали
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі
Рівненські фристайлісти виступлять на Зимових Олімпійських іграх-2026
0
Читати далі
У Рівному чоловік вдарив знайомого ножем в живіт
0
Читати далі
ЄС остаточно затвердив поетапну заборону на імпорт російського газу
0
Читати далі
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі